| Blalala a întrebat:

..cat costa un caine chow chow? dar bichon? dar husky? multumescckiss funda!big grin

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Depinde,gasesti si cu 500 ron si cu 1000 de ron...depinde de aspect, pedigree, daca are si carnet de sanatate...
uite un link la un site cu anunturi, sper sa te ajute :) :http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&q=caini&ct=33&2&jd=bv
iti alegi tu orasul si la cautare in loc de :caini poti scrie si rasa :) Sper ca ti-am fost de ajutor :* Fundita?:o3

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salut!
chow chow, bichon, hushy..sunt nişte rase care necesită multă bataie de cap.plus că plăteşti şi o groază.nu spun că, nu ar trebui să îţi iei.este alegerea ta.dar mai bine ai salva viaţa unui căţeluş amărât de pe stradă.o să economiseşti bani, şi o să ajuţi un mic sufleţel.happy

| kathgilbert a răspuns:

Nu mai cumparati animale de la petshopuri!

| Denisee1 a răspuns:

De chow chow si husky nu stiu.dar un bichon e in jur de 200 de euro.depinde de la cine il iei.dar ai grija sa il iei de la o canisa buna.si sa aiba carnet de sanatate si vaccinurile la zi. sper ca te am ajutat macar partial.

| pocky a răspuns:

Nu prea stiu!