| AdiMihai25 a întrebat:

Buna TPU.
Catel akita inu japonez, varsta 1an si 5 luni.
De câteva zile nu ii mai prieste mâncarea, mananca apoi dupa o ora vomita (un fel de spuma).
Mâncare ii dau pilaf, granule, ciorba (cu voase de vită ).
Si majoritatea ce mănânc si eu.
Are făcute toate vaccinurile.

2 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Buna cel mai bine indicat mergi cu el la veterinar este cel mai in masura sa iti spun ce are catelusul si asta cat mai repede posibil sper sa fie bine si sa nu aive nimic grav happy

| Katyk3229 a răspuns:

Buna! Du-te urgent la veterinar deoarece ori a fost intoxicat ori a fost otrăvit am avut mai multe cazuri din astea si daca nu il duci la timp o sa moara iți spun din propria experienta succes si grabestete!