| Sedan97 a întrebat:

Am un mascul amstaff de 4 luni. Si de cateva zile nu mai are aceeasi pofta de mancare, tuseste si vomita ceva lichid alb cu spuma [ ca scuipatul ] ce pot face cu el? sunt foarte ingrijorat

Răspuns Câştigător
| VesnicRatacitore a răspuns:

Dul la veterinar. cred ca a mancat ceva rau. dar ca sa fi sigura dul la doctor. se va face bine. ai grija de el si ingrijestel bine

2 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Ce poti sa faci? Sa pui mana pe telefon si sa suni cat mai repede un veterinar!winking sper ca ti-am fost de foloswinking

| Kiddx3 a răspuns:

Are rosu in gat, sigur. Du-l la veterinar si iti va da ceva sirop sau pastile!