| Commapoint a întrebat:

Ce parere aveti despre piercing-uri si tatuaje? Eu as vrea sa-mi fac Snakebites sau Septum dar mi-e putin frica. Dar despre flesh? Am auzit ca se poate astupa, daca este mic. Gen asta http://weheartit.com/entry/36687805/via/justopenyourmind .Imi puteti da mai multe informatii despre flesh-uri si piercing-uri? Si inca ceva, ce parere aveti de rasul pe o parte? :"D
FUNDA. MERSI! :)

Răspuns Câştigător
| Catastrophy a răspuns:

Buna, Eu unu am un flesh de 12mm si inca unul de 4mm in aceeasi ureche, si nu imi fac griji ca o sa ramana asa:]] o sa se vindece. SnakeBites am avut vreo 2 luni cam asa, mi-au placut si inca imi plac dar sunt foarte incomode, mai bine iti pui pierceuri circulare in buza big grin sunt mai comode big grin, Septumul sa stii ca e cam dureros :]] dar merita :d eu unu il ador :X, Rasul pe o parte nu imi place... e cam nasol.

1 răspuns: