| ralukiy a întrebat:

ce putere ati vrea sa aveti? exemplu:as vrea sa pot zbura, etc...

17 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Cu care sa incep?
In primul rand sa zbor
Sa ma teleportez
Sa pot transforma un 6 din catalog in 10
Sa am puteri de vrajitoare (adica sa pocnesc din degete si sa imi apara alta tinuta pe mine)
Sa am 19 ani pentru totdeauna ( cand se va duce planeta sa ma duc si eu)
Sa citesc gandurile oamenilor
Sa pot intelege animalele
Sa pot vedea ce mi s-e va intampla in viitor si daca nu-mi place sa-l schimb
Sa fiu invizibila cand mai jucam pitulatea( asa jocul ar devenii din nou interesant, nici nu ar mai fii nevoie sa ma ascund pot sta chiar langa cel care ma cauta)
Sa citesc o data lectiile si sa le stiu de 10
Sa imi pot face o clona care sa mearga la ore in locul meu iar apoi eu sa pot transfera in capul meu tot ce a invatat ea la scoala si tot ce a scris in caiete, asa as fii cea mai desteapta din clasa.
Sa am o clona care sa imi faca temele iar apoi sa fie ca mai sus, cunostintele ei sa fie si la mine asa as inteleg si eu geometria
Dar din pacate toate astea nu sunt posibile. Daca ar fi...

| unknownn a răspuns:

Sanatate toata viata

| shadovv a răspuns:

Pai sa am deplin control asupra corpului meu. Adica invulnerabilitate, functional la orice temperatura, putere de aplicare a unei forte cu modul infinit si orice directie aleg. Ca sa simplific cam ce are si Superman dar la un total alt nivel. As folosii puterile pentru a domina pamantul si apoi as "distruge" toti oamenii corupti... probabil la acea putere si eu as fi corupt straight face.

| ღdiaღ a răspuns:

As vrea sa pot citi gandurile oamenilor, ar fi tare bine.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Sa citesc gandurilee devil)
PaPa pUp

| DakotaRoyse a răspuns:

Să anticipez ce au unii oameni de gând să spună.

| DdDiX a răspuns:

Sa-mi puna profesorii numai note de 10
sa pot face parasutism in fiecare zi
sa pot calatori in toata lumea; in special in S.U.A., Rusia, China, Australia
sa ma inteleaga toata lumea
sa ma cunoasca toata lumea

| Deny1333 a răspuns:

Să pot simţi ce simt ceilalţi, să pot citi gândurile măcar pentru o zi sau să pot să zbor.

| Cleopatra01 a răspuns:

Sa inteleg animalelr, sa fiu vrajitoare sa pot traii vesnic si sa nu mai trebuiasca sa merg EU la scoala dar sa am ID-ul peste medie

| Jenny23 a răspuns:

As vrea sa pot sa-mi refac inima franta...

| Tanii a răspuns:

Dacă stai și te gândești cu atenție, fiecare, înăuntrul nostru are o putere specială! happy. Însă nu toți o pot evoca. Așa că ei cred în vise. Una din acele persoane sunt eu! Chiar îmi doresc să pot evoca acea putere, și aceea ( dacă sunt mai multe, acelea ) să fie :
1.Să citesc gândurile.
2.Să înțeleg limbajul animalelor.
3.Să zbor! love struck.
4.Să cunosc viitorul.
5.Viață veșnică! love struck.

Acum, depinde numai de noi!hee hee. Tu? Ce putere ți-ai dori să ai?

| SomethingNew a răspuns:

Sa citesc ganduri siiii sa vad in viitorblushing

| TeooTeo a răspuns:

Sa citesc mintile oamenilor sau sa sterg toate intrebarile stupide de pe TPU!
bye love struck

| sndjulian a răspuns:

As alege sa zbor

| paunmarianbr a răspuns:

Sa fiu ca Superman

| Maruxx a răspuns:

As vrea sa pot fi cand vreau eu invizibila deci invizibilitatea

| MumushikTah a răspuns:

Sa citesc gandurile.