| ctaly a întrebat:

Cel ma trasnit raspuns i-a funda:Ce super putere a-ti vrea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| Maria_Ciocan_1973 a răspuns:

As vrea sa pot opri timpul in loc ca daca cineva ma injura sau se ia de mine sa caut pe google o replica buna...

8 răspunsuri:
| numedeutilizator a răspuns:

Eu as vrea sa iti spun tine prin telepatie ca "ati " se scrie legat happy

| 8imal a răspuns (pentru numedeutilizator):

Pe toti acei de teapa ta ce se dau docti, superdotati. V-as lua la rost, voi cand gresiti de ce nu va exterminati?

| dianaandra1467 a răspuns:

Să vorbesc extrem de repede laughing

| Axys a răspuns (pentru dianaandra1467):

Ar fi o chestie big grin

| Axys a răspuns:

Imi doresc sa am o putere sa pot intrelege pe unele persoane sa stiu ce gandesc pe moment ca sai pot raspunde si de ce sa ma feresc happy
si meams mai dori sa devin invizibil in unele cazuri mai grave happy cand mama e pe gat sa-mi dea un sut in rurmenti papap

| ILoveTacos a răspuns:

1.Superputerea de a avea toate superputerile

2.Superputerea de a lua 10 la orice test

3.Superputerea de a superputea.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

De a da basini nelimitate

| beiatzeloo69 a răspuns:

Sperma radioactiva