Întrebare recomandată | AnnLy a întrebat:

Chiar imi doresc un catelus...
Si voiam sa va intreb. Ce alegeti intre
King Charles Spaniel Poodle Mix sau King Charles Spaniel?
Va rog cautati poze cu ei pe google, nu dureaza mult.
Sunt nedumerita caci ambele rase sunt asa adorabile :3
Sau poate stiti ceva mai dragut..Stau la apartament cu 2 camere, bucatarie, baie si holul destul de mare.Dar oricum prefer ceva pufos, jucaus, care sa se ataseze repede de mine si cu care sa ma inteleg.
Multumesc :3

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câinii din ambele rase sunt foarte drăguţi şi presupun că au şi caracteristicile - sănătate, comportamet, inteligenţă - asemănătoare, dar, personal, prefer totuşi Cavalier King Charles Spaniel (e o dragoste mai veche).
http://youtu.be/ave3YP77vhU

| αɴι28 a răspuns:

King Charles Spaniel.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Prima varianta, e mai dragut si mai pufosel

| GrumpyGirl a răspuns:

Prima varianta e mai draguta. Dar daca vrei ceva extrem de pufos si dragut iti recomand sa iti iei Pomeranian. Sunt mici si foarte pufosi happy. fundita?

| BizuBVBArmy a răspuns:

King Charles Spaniel e mult mai draguta aceasta rasa

| khittymik a răspuns:

King Charles Spaniel mi se par cei mai draguti puppy dog eyes

| Michelle29 a răspuns:

King Charles Spaniel... Dar eu am un bichon frise...incearca sa te interesezi si de ei..bichoni sunt asa draguti.