| Ioanna2012 a întrebat:

cine se joaca Barn buddy big grin am si eu o intrebare. Cum pot sa scriu ce vreau la "statusul"acela care apare cand cineva iti fura sau iti pune gandaci / balarii. Acum imi scrie" hey! Nu este frumos! pentru ca asa mi-au dat ei dar cum pot sa schimb asta?

4 răspunsuri:
| Ioanna2012 explică:

Nu are nicio legatura background-ul cu acel status oh go on

| CNikko a răspuns:

Pai stiu eu
dai la preferinte este undeva sus love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gramada de persoane joaca Barn Buddy. Nu poti scrie ce vrei la statusul acela, mesajul e in functie de ce background ai.

| patty32 a răspuns:

Asa este, si eu am multi vecini care au "statusuri"
Nici eu nu am, deoarece, din cate am inteles, acum nu se mai poate schimba straight face
Se putea doar inainte, cand nu era versiunea Beta.
Kisses :*