| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

Pentru cei care joaca barn buddy pe hi5, cum pot sa scriu si eu cand imi fura cineva sau imi pune gandaci?

5 răspunsuri:
| Cătălina_6063 a răspuns:

Pai acum nu mai poţi căi varianta noua... înainte puteai. acum nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... Păi trebuie să te duci la "Preferences", "General", şi după aceea scrii în fiecare casetuţă mesajul care vrei să apară prietenilor tăi când sunt în ferma ta şi fac diverse acţiuni. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci? dai pe persoana respectiva un click acolo jos si dupa apare in sus level x, Message, Visit farm. si dai pe message si scrii :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde gasesc preferences?

| ¢σℓα ¢υ gнιαтzα a răspuns:

Nici eu nu stiu si incerc de cand ma jocsad