| UrsuletzMic a întrebat:

Buna TPU...
Cum ma pot prezenta pe facebook deoarece vreau sa creez un blog despre,, Lala Band,,.Am vazut ca cele mai multe blogarite se prezinta astfel...,, Buna eu sunt noua admina a acestui blog,,.Imi putea da va rog si alte noi inceputuri de blog.Si va rog si daca puteti sa imi dati si niste idei de intrebari pentru blog!
Multumesc anticipat...si Hristos a inviat!

Răspuns Câştigător
| Tacii a răspuns:

"salut tuturor! ma numesc... si sunt o fana Lala Band. vreau ca impreuna sa ne distram si sa aflam lucruri noi despre Lala Band. stiu ca nu toti sunt atrasi fe acest serial, si de aceea va rog sa nu ii insultati sau sa ma insultati deoarece fiecare are opinia sa si trebuie sa le respectam.va puuup. de. abia astept sa ne cunoastem."

2 răspunsuri:
| Tacii a răspuns:

Poti pune poze, melodii, poze cu membrii si sa scrii despre ei...