| annamaria9999 a întrebat:

TPU! Daca ma puteti ajuta, vreau sa cumpar un catel, bichon de orice fel sau shih tzu, dar sa fie la un pret cat de cat convenabil. Daca aveti vreo oferta sau cunoasteti pe cineva care are de vanzare, v-as fi recunoscatoare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un adapost de caini. Acolo au si caini de rasa si in plus sunt pe gratis. Unde mai incape ca salvezi si o viata!:-)

| cainirasapura a răspuns:

Un bichon veritabil cu pedigree nu o sa gasesti la,, pret rezonabil,,.In schimb gasesti tot felul de corcituri vandute ca si bichoni: http://www.okazii.ro/......75,,buchon de Romania,,. Pretul unui bichon veritabil la o canisa din Germania de exemplu costa intre 1200-2500 euro. http://www.white-star-of-eternity.com/en/information.php Gasesti sa adopti gratuit catei care seamana mult mai bine cu un bichon decat corciturile vandute pe internet.

| IoanaCandy a răspuns:

Daca vrei sa cumperi un caine, iti recomand sa cumperi un bichon.Cel mai ieftim cred ca ajunge la 150 de lei. Shih tzu sunt foarte scumpi!

| annamaria9999 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt din Bistrita.

| Cod28 a răspuns:

Am eu shih-tzu, 6 sapt, vaccinati, deparazitati! adorabile...