| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar iarba matei? Intreb doar pentru cei care au cumparat in trecut

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Catnip sau iarba de mancat?
In petshop ambele dar motanu meu nu a avut reactie la catnipwinking
laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Catnip, pai de unde ai luat? Vreau sa ii pun in jucarii si vad ca ii plac anumite plante din ceaiuri

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din petshop am luat, dintr-un mall.
Da, vine si cu un fel de jucarie- maimutoi pe care il umpli cu catnip si iti ramane destul sa pui in altceva.

| Werrich a răspuns:

Iarba mâţei poate fi găsită în magazinele de animale sub formă uscată, în plicuri, sau sub forma de spray cu care se pot freca jucăriile pisicii.

| IgnatVictor a răspuns:

Uau, prima dată am citit iarba Matei, în loc de iarba mâței, și mă gândeam ce firmă de făcut iarbă mai e și asta.

| Flavianadx a răspuns:

Pentru matisoare gasesti si in magazinele de gradinarit. Pliculete cu seminte de iarba matei happy