| AianaPetrescu29 a întrebat:

Bună TPU! De câteva zile câinii mei (au 3 luni) se scarpină mereu și schiaună în același timp uneori, au un fel de bubițe pe burtică sau un fel de iritație și în jurul ochilor sunt negri, iar blana li s-a făcut ciudată, nu mai e pufoasă tare cum era înainte, parcă sunt oițe acum iar mama lor are la fel tot aceleași bubițe. Țin să spun că ea a avut 6 căței și am donat 3, acum au mai rămas 2 cățelușe și un cățel dar cățelul nu are nimic. Mi-ar putea spune cineva dacă a avut cazuri similare sau a auzit de vreo boală cu simptomele de mai sus? Vă rog, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O fi râie cine știe...

| Deniz23 a răspuns:

Poate sunt alergici la ceva. Întrebați și un medic veterinar.