| milezpinkangel a întrebat:

De cine va place mai mult? De Kristen Stewart, sau de Nina Dobrev?

6 răspunsuri:
| parishiltonbia a răspuns:

Kristen. big grin

| lola79 a răspuns:

Nina Dobrev e mai frumoasa si joaca mai binewinking

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

.Dupa mine Kristen Stewart este o actrita mai buna decat Nina Dobrev, si a jucat in filme cu subiect mai interesant, cum ar fi filmele Twilight sau The Runaways.

| natashacrown a răspuns:

Nina straight face

| Ana8785 a răspuns:

Nina e mai frumoasa dar Kristen este mult mai populara pentru ca a jucat in mai multe filme si in franciza Twillight.

Poti citi stiri despre ele aici:

http://www.blogvedete.com/

| Serena1996love a răspuns:

Normal ca Nina Dobrev. E o actrita mult mai buna si mai frumoasa decat Kristen!