| MadalinaDaiana a întrebat:

Hey!
Ian Somerhalder sau Robert Pattinson?
Paul Wesley sau Taylor Lautner?
Nina Dobrev sau Kristen Stewart?
>:

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Pai eu am vazut de prima data TWILIGHT si am fost fascinata si disperata de acest film. dar de cand am descoperit Vampires Diaries pot spune ca el este preferatul meu dar sunt nerabdatoare bineinteles sa vad si TWILIGHT cel care va aparea.
Pai la intrebarea nr 1 aleg Ian Somerhalder love struck (pur si simplu il ador)
Nr 2: Taylor Lautner.
Si nr 3... grea decizie le ador pe amandoua dar mai mult o prefer pe Nina Dobrev.dar imi place mult si de Kristen Stewart.
Dabia astept 15 septembrie dar de asemenea nu ca incepe scoala rolling on the floor.

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Ah ce usor:
1. Ian
2. Paul
3. Nina:X

| MuresanVlad a răspuns:

As prefera Robert, apoi Taylor Lautner, apoi Kristen Stewartbig grin

| Đιαnα a răspuns:

Ian Somerhalder love struck, îmi place mult cum îşi joacă rolul în Vampire Diaries. e aşa de. fermecător day dreaming mai ales când face pe durul, când el de fapt nu e aşabatting eyelashes
Taylor Lautner love struck, e aşa de sweet, cum lupta pentru dragostea Bellei deşi ştie că n-are nici o şansăbatting eyelashes
Nina Dobrev love struck, cam încăpăţânată că nu-l alege pe Damon sigh laughing dar daca e să aleg între ea si Kristen, o aleg pe eabatting eyelashes

| Serena1996love a răspuns:

Ian, Paul, Nina= my heart

| ioanamihaela2003 a răspuns:

Ian,paul,nina