| alle_2939 a întrebat:

De curand am primit doua broscute testoase de balta,dar au ceva alb pe ele, ca si un fel de mazga. Le-am spalat, dar nu s-a dus. Sunt bolnave? Sau ce au? Sunt cam ingrijorata. Multumesc happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu au ajuns la maturitate, nu te speria.
Să ai grijă de ele.
Pa, pa.

| mdaria a răspuns:

Nu sunt bolnave, stai linistita. Eu am avut una mica, dar am dat-o pe parcurs la o fetita, pentru ca noi eram mai mult pe drumuri. Sa-ti traiasca.

| MakZak313 a răspuns:

Incearca sa le pui calciu in apa(special pentru carapace)! Am si eu si la inceput aveau tot o pata alba si le-am pus calciu si a disparut! P.S Vezi k o sa creasca cam maricele =]]