| DoDo a întrebat:

Buna TPU`...Deci trec direct la subiect numai pierd vremea:
Am un catel in varsta de 9 luni.
As dori sa stiu ce rasa este sau daca este de rasa va spun cum arata aici:
Este de talie mica; blanos; boticul ca al unui catel mediu; Codita scurta; labutele din fata putin strambe; prietenos; este mascul poze puteti vedea si aici:
http://waxxdroogg.sunphoto.ro/xCatelul_meux
fundita ofer!

6 răspunsuri:
| DoDo explică:

Nu este collie nu mai creste

| FallingRain a răspuns:

Seamana cu un metis Ciobanesc Scotian (i se mai spune si Collie). Daca este gasit, mai mult ca sigur este un metis.

| FallingRain a răspuns:

Imi pare rau, dar se pare ca nu e de rasa... E un metis de akita inu, collie si putin saint bernard.

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Este foarte, foarte dragut love struck.Mai ales cand era micut, parca era un bursucel big grin.
Nu cred ca este o rasa pura, dar ce conteaza asta?

Ai grija de el! big hug

| Corina a răspuns:

Draga mea, nu ma prea picep cine stie ce la caini, si nici nu vreau sa te dezamagesc, dar cred ca dragutul tau catel e un metis (corcitura, maidanez autentic).

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Buna DoDo! Hobbi-ul meu e animalele mai ales cainii.Iti pot garanta pe orice ca micul tau catelus e un dragut COLLIE.Si special daca nu ma crezi acceseaza acest site: http://www.catzel.ro/wp-content/uploads/2010/03/rase-de-caini-collie.jpg,Sa ai grija de el;) e foarte dragut :x Transmitei salutari din poartea mea :).