| m0n1kmara a întrebat:

Eu vreau sa-mi cumpar un yorkie(yorkshire terrier) la primavara si nu prea stiu ce sa-mi aleg:fetita sau baietel? Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| pink13 a răspuns:

Pai eu iti recomand un baiat.chiar daca fetele poti sa le imbraci in roz si chesti din astea, ele au menstruatie si nu cred ca ai vrea sa stai sa stergi in urma ei.iti dai seama ca in timpul ala o sa-i fie rau si nu-o sa fie jucausa.baietii sunt mai grasuti si ei doar o sa vrea la o catelusa dar asta poti sa rezolvi daca vrei prin sterilizare.sau il lasi sa se imperecheze cu o fetita de aceeasi rasa.nu stiu faci cum crezi, oricum e bine ca-ti iei un cainesmugeu am un bichon maltez si e baiatlove strucksi e un mic sufletel de ciocolatapa-pa:*

| SanziiAndry a răspuns:

Buna! Eu as zice o fetita, pentru ca fetitele sunt mult mai dragute, energice, etc. Fetitele sunt si mult mai frumoase. Si in plus, la unele canise sunt mult mai ieftine. Si vei avea urmasi, dar daca nu vrei, o poti steriliza. Urmasi de care te vei bucura mult, iar cand va muri catelusa si vor ramane puiutii, vei avea o mare amintire de la ea, pentru tine! love struck

| VivianaAndreea a răspuns:

As alege fata pentru ca o sa aiba urmasi si o sa te bucuri foarte bult de ei si eu am o catelusa pikineza si a facut un pui dragut si acum ma bucur de el

| VivianaAndreea a răspuns:

As alege fata pentru ca o sa aiba urmasi si o sa te bucuri foarte mult
de ei si eu am o catelusa pikineza si a facut un pui dragut si acum ma bucur de el

| VivianaAndreea a răspuns:

Fata in orice caz ca o sa aiba urmasi si te bucuri de ei