| elenaelly1234 a întrebat:

imi puteti spune cum imi actualizez poza de profil pe facebook? funda:*!

10 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Pai dai la schimba coperta daca vrei sa schimbi coperta de la facebook..sau daca vrei sa schimbi poza de profil incarci o noua fotografie, apoi o setezi ca poza de profil.

| AlinnJe a răspuns:

Daca e pe facebook te duci la profilul tau si ti mouse-ul pe fotografia de profil adica la cronologie dar nu dai click pe ea(poza) si spune schimba fotografia de profil si iti zice sa alegi din albume, calculator sau alte fotografii de pe facebook-ul tau sau uploadezi o imagine si la setari e un buton cu "Seteaza ca fotografie de profil"
Acum da funda!

| elenaelly1234 explică (pentru AlinnJe):

Eu nu vreau sa mi-a schimb, vreau sa mi-a actualizez ca sa mi-o vada mai multihappy

| AlinnJe a răspuns (pentru elenaelly1234):

Distribuie poza.dai click pe ea si dai pe share sau distribuiewinking

| Swordsman a răspuns:

Ca sa iti apara pe wall si sa o vada mai multi, da-i un share. Daca nu vrei sa dai share, dati tag in poza, si o sa apara pe wall.

| NUTREBUIENUME a răspuns:

Te duci la poza de profil, dar nu dai click! Va aparea acolo "editeaza fotografia de profil" sau "edit profile picture" dai click acolo, apoi pe incarca poza care vrei s-o pui! dupa sigur iti vei da seama! Sper sa-mi urmezi sfatul, funda?puppy dog eyes

| Sw3eTy3 a răspuns:

Buna:*Da click pe poza ta de profil iar in partea dreapta iti scrie "editeaza" dai click acolo si probabil iti este bifat "doar eu" si bifezi "prieteni" sau "prietenii prietenilor" sa iti vda toti poza daca la asta te referi. Funda?happy

| DarkTemptation a răspuns:

Daca vrei sa-ti vada mai multa lume poza, ai acolo in coltul din stanga ei "promote"big grin

| 000TeoDora12 a răspuns:

Dai pe editeaza profilul, duci clikul pe fotografia de profil, iti apare editeaza fotografia de profil si de acolo te prinzi tu

| Ponta_Pete_Eugenia_1965 a răspuns:

Vreau un format nou