| bernaaaaa a întrebat:

In primul rand dau FUNDITA! Am nevoie de ajutorul vostru...Sami dati niste idei unde imi pot face ziua de nastere, sunt din constanta si imi trebuie un loc care sa nu fie scump, Plsss ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Pai, cel mai simplu si nu foarte scump ar fi la o pizza. Da, la o pizza in oras...cu prietenii, apoi o prajiturica. un suculetzhappy

| alexgogo a răspuns:

La multi ani in primul rand.
te rog sa dai mai multe detalii, adica: cati ani ai, daca petrecerea va fi peste noapte, etc. Pentru ca nu mai e sezon estival, poate gasesti ceva vreo terasa acoperita / inchisa, pe care ti-o va inchiria destul de ieftin zic eu. Langa faci un gratar pentru ceva mancare, bautura d-acasa si asta-i tot!

| bombonik_6523 a răspuns:

Unde iti place.
important e ca toata lumea sa se distreze