| Andreea_1452 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Mai este putin si vine ziua de nastere unui bun prieten de al meu. As vrea sa ii fac un mic cadou, nu prea scump, simplu, si daca se poate chiar si hand-made. Imi dati va rog niste idei? VA ROG! Dau funda. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| madalinutzamada a răspuns:

Eu ti-as propune in felul urmator :daca ai o poza cu el si cu tine sau numai cu tine si sa scrii pe ea " Prietenia e ca un lant strans ce nimeni nu-l poate rupe".Sau sa-i faci o poezie ceva frumos, sau daca nu iti plac cele mentionate mai sus ii poti lua niste hainewinking. Sper ca ti-am fost de folos.O funda, te rog?puppy dog eyes

1 răspuns:
| KristYana a răspuns:

Ai putea pune intr-o rama de fotografii frumos ornamentata (poate chiar si de tine) poza lui preferata (cu el, nu cu alta persoana) o sa aprecieze.
Sau: sa-i faci un dublicat al cheilor de la masina parintilor big grin asta sigur o sa-i placa big grin