| UatDaFacx3 a întrebat:

in seara asta imi iau broaste testoase... o femela si un mascul..ma puteti ajuta cu un nume pentru ele? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Uite de aici un nume, poate ti se potriveste ceva: http://www.e-pets.ro/nume-reptile/pagina-1,, sau unul de aici: Bobo, Bibi, Mecc, Zolly, Solaris, Polaris, Sandy, Spendy, Willy, Brown, Natasa, Franklin, Speedy, Leo, Leonardo, Coral, Perle, Kriss, Dexter, Baxter, Bily, Bonny, Cioci, Mario, Boris, Marmota, Julieta, Ghita, Oprica, Leana, Tuddy, Teddy, Marty, Nino, Sony, Green, Oak, Căpacel, Barra, Troy, Larry, Tomas, Rocky, Iri, Lili, Lilica, Bilborn, Bill, Mac, Bubu, Lil Rox, Tzetsy, Blinky, Brotacel, Ema...nu mai stiu:)) Sper ca iti poti alege ceva de aici.

| eliot a răspuns:

Pai ce zici ca numele baiatului sa fie Zoltar si al femelei Bittzi. sper ca te-am ajutat