| Incarcare a întrebat:

Ma astept sa nu-mi raspunda nimeni, e ok. Broastele testoase cu tample galbene cu ce specii de pesti pot trai in acvariu? Si stie cineva de unde pot achizitiona un acvariu de peste 20 l gata echipat pentru broscute?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

De obicei broastele nu pot "trai" cu pesti in acvariu. Ii vor manca pe toti.

Un acvariu complet il poti lua de la pet shop. Cand sunt broscutele mici, iti ajunge unul de 20l. Cand vor creste, crede-ma ca nici 80l nu vor fi de ajuns.

Asa ca daca iti permiti, fa unul la comanda pentru broaste. Astfel il faci o singura data, iar dupa ce cresc broscutele, nu vei fi nevoit sa iei altul.

Pa.

2 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Incearca la un magazin de animale..nu ai cum sa nu gasesti

| Stefy_Stefania_2000 a răspuns:

La un petshop.