| Kernyng a întrebat:

Mi-am descarcat un metin2 privat, prima oara mi-a mers am intrat in el m-am jucat apoi am iesit am intrat pe facebook... si acum cand dau sa intru nu imi spune nimic dar nu imi intra in joc dau click dreapta de 11000312 de ori si nu imi intra pur si simplu nu imi spune nici o eroare FUNDA

4 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Poate serveru e in mentenanta
uitate daca iti apare ch1, 2,3, 4
daca iti apare (...) inseana ca serveru e in mentenanta

| ionut258 a răspuns:

N-are cum sa fie inchis, daca e inchis serveru iti da eroare le conectare, incearca sa dai un restart la pc

| 7uPCR7 a răspuns:

Poate are ceva de la client sau e inchis serverul! funda?

| vladut91 a răspuns:

1 poate ai intrat intro zona cu bug in acest caz intra pe forum accesazati contul o sa iti apar in dreapta scris caracter... etc dai pe caracter si iti scrie numele caracterelor create dai pe... (numele caracterului) si o sa iti dei unbug daca nu e asta mai fa-ti un cont si vezi daca nu merge e inchis serverul