| Valentin_George_1912 a întrebat:

De ce nu merge Vibe Metin2 acum 1 ora l-am descarcat l-am dezarhivat am intrat in el si m-am logat si a mers dar acum cand intru in el imi da eroare dar nu stiu de ce

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Cand te loghezi iti da eroare sau nu te lasa sa intrii in el?
Daca nu te lasa sa te loghezi poate se updateaza serverele de la ei si atunci nu ai ca sa faci, dar daca nu te lasa sa intri in joc, incearca sa il reinstalezi.

| Valentin_George_1912 explică (pentru ゼロの):

Nu pot sa il reinstalez pentru ca este descarcat cu winrar

| ゼロの a răspuns (pentru Valentin_George_1912):

Atunci mai descarca-l o data. big grin sau incearca sa il descarci din alt loc

| uTorrenT a răspuns (pentru ゼロの):

Te rog da-mi siteul metinului

5 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Dacă e de la ei, nu ai ce face decât să aştepţi. Reinstalează-l din nou. o.-

| claudiu2805 a răspuns:

Vibe metin2 e in mentenanta de aia nu merge