Întrebare recomandată | SkittySkitt a întrebat:

nu mai stiu ce sa imi dresez cainele (Da stiu,e o itnrebare ciudata ), stie sezi,culcat,da labuta asta/cealalta,asteapta,weave (mai exact,slalom),tarastęte,botul pe labe, ascunde-te sub laba, aport.As vrea sa fie ceva mai "usor", findca inca NU a implinit un an,deci...o iau cu inceputul,astept sugestii.
P.S daca stie cineva sa imi zica si cum sa il fac sa meraga ca-lumea in lesa,merge in lesa, dar o cam trage, si pe mine odata cu ea xD.astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Eu cred ca stie destule. e un animal totusi nu un robot

| SkittySkitt explică (pentru raisa1993maria):

Stiu ca nu e robot,dar totusi,mai trebuie sa stei ceva! Adica... vreau acum sa il invat sa mearga corect in lesa, imi puteti da niste sfaturi (mi-ar placea daca ar raspunde persoanele cu putina experienta in dresaj canin) Am uitat sa mentionez, cainele meu, NU e de rasa, e o corcitura de caine de inturnat oi xD

| SkittySkitt explică (pentru SkittySkitt):

Nimeeni?straight face