| Ioana471769 a întrebat:

Nu o sa pun intrebati gen:ce sa fac ca sunt insarcinata? Eu vroiam sa va spun ca ma cheama ioana, am 11 ani si vreau sa imi spuneti niste nume de papusi, am bratz, barbie, regatul de gheata(fara papusi violetta pentru ca. nu imi plac, ma sperie) sau daca nu stiti papusi sa imi ziceti jocuri de masa ca monopoly de exemplu.Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Alya16 a răspuns:

Pai mai sunt papusile :winx, ever after high, monster high, papusile printese de la disneywinking

2 răspunsuri:
| Ungurasu_Rebeca_1990 a răspuns:

Preferatele mele sunt Ever After High, o sa le iubesti! si stiu de unde sa le iei si mai ieftin, eu de acolo le.am luat.

http://www.fantasiatoys.ro/categorie-produs/jucarii-fete/ever-after-high/

vrei sa fim prietene pe fb?

| Ioana471769 explică:

Mersi!happy