| HarMonyy a întrebat:

Nu stiti din intamplare o catelusa Westie White Terrier: http://www.google.ro/......tp?/imgres de prin zona Ardeal?:D Alba Iulia-Cluj-Sibiu.:) As vrea sa imi imperechez catelusul, dar nu gasesc nici o catelusa de aceeasi rasa:( Dau fundita! Multumesc anticipat:)

1 răspuns:
| andutzaorigami a răspuns:

Daca nu gasesti sigur ai u veterinar prin zona...Scrie un biletel si afiseaza-l cu numarul tau de telefon.Cati cani trec pe acolo orice stapan se uita pe acel panou cand asteapta sa intre i cabinet.Sigur vei fi contactat curand...Baftalaughing