| meseriasul88 a întrebat:

Buna TPU pasiunea mea este bicicleta si imi place mult sa mai modific ceva nou la ea am cumparat un motor electric si vreau sa il montez eu dar cine ma poate ajuta sa gases un pinion pentru agrenare motor cu prinderea sa fie pe spite exact ca in acest videoclip de la min 2:20 incepe da funda cine ma ajuta sa gasesc http://www.youtube.com/watch?v=VzI8_LHSBtQ

Răspuns Câştigător
| iwolfra a răspuns:

Cauti pe GOOGLE? sau pe diferite site-uri de specialitate sau tocmai.ro sau mercador.ro etc...