| anonim_4396 a întrebat:

Pe catelusul tau il deranjau hainitele pentru catei sau ii placea cu ele? Le rodea? S-a obisnuit repede cu ele? Vreau sa stiu pentru ca si eu vreau sa-i cumpar niste hainite catelului meu pentru ca se apropie iarna.
Apropo, stiti un magazin prin Targu Mures? Am auzit ca este unul mare numai cu haine pentru catei!

Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Nu stiu nici un magazin u sunt din targul mures dar eu l-a al meu ia-m cumparat din Real! asta depinde de catel..al meu nu a avut nici-o problema cu hainutele niciodata! poate putin cu lesa la inceput apoi nu o mai rodea! iti urez multa bafta! daca te-am ajutat cred ca esti draguta si imi vei da funda! a si daca ai incredere poti incerca magazine onnline pentru animalute!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga, mai documenteaza-te si tu inainte sa dai raspunsuri rautacioase. Eu am un catel de talie mica care nu rezista la frig si inca e pui, iti dai seama cat frig ar putea sa rabde saracutul. Asa ca e obligatoriu sa-i iau! Daca nu stii, nu mai comenta, fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Purcelusii mei s-au obisnuit cam in 3-4 zile cu ilicele.da acum, se incheie, se descheie singuri, nu mai am treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai fi serioasa, site-ul asta nu e facut ca sa se certe oamenii. Nu e treaba ta ce fac eu. Si daca chiar te intereseaza, il tin in casa happy