| SmileyyXD a întrebat:

Porcusorul meu de Guineea ma ingrijoreaza.Adica nu neaparat el dar se cam scarpina nu des dar se scarpina asa brusc si cand i-am facut curat avea in cusca niste musculite sau purici chiar nu stiu ce sunt.Imi puteti spune despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| pintexim a răspuns:

Buna musculitele sunt de la fecale daca stau mult timp asa se aduna musculitele, cat despre scarpinat nu stiu ce sa zic si a mea se scarpina dar nu asa des te poti uita unde se scarpina si poate are cava acolo care o deranjeaza sau probabil a capatat un puricel de la cineva nu este nimic grav se rezolva cu o baita depinde ce iti recomanda doctorul mult succes spre ca te-am ajutat:*