| Ana896 a întrebat:

poti sa-mi spui si mie cum sa-mi schimb skin-ul de baiat in fata, pe MINECRAFT 1.7.2?

3 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Nu merge daca vrei doar schimbi numele ex teko321 e skin de baiat si tu vrei de fata stergi numele teko321si bagi numele de fata...

| GigelFaraNumar a răspuns:

Pai, nu poti laughing) Decat daca ai cumparat minecraftul, cauti pe google "Mc skins" si iti gasesti unul de fata happy

| Moraru_Alex_1975 a răspuns:

Http://mcskinsearch.com/browse
Cel mai simplu ar fi sa intri pe asta in caz ca nu ai cont premium si iti alegi de acolo.