| KaMpEr a întrebat:

Cum pun un skin pe Minecraft 1.7.2? Am nevoie de Cont Premium? Daca nu, cum?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Trebuie cont premium pentru skin(ca sa ai numele pe care il vrei+skin custom daca vrei+acces la multe servere premium)

3 răspunsuri:
| madalin3214 a răspuns:

Salut! Trebuie sa ai cont premium sa iti descarci un skin il pui intr-un folder (nu ne aparat) te loghezi pe site-ul original iti pui skinu intrebarile de securitate si gata
Funda?

| CosminC1 a răspuns:

Nu nai nevoie! Ori iti creezi tu skin de minecraft 1.7.2 (sau alta versiune mai noua) sau cauti pe net nume cu skinhappy. Sper ca te ajuta

| TechGuyTpu a răspuns (pentru CosminC1):

O sa il vezi numai tu daca daca faci asa ori nu o sa ai numele dorit.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru CosminC1):

Trebuie cont premium pentru skin(ca sa ai numele pe care il vrei+skin custom daca vrei+acces la multe servere premium)