| LarissaMouse a întrebat:

s vrea sa imi spuneti si mie ce simptome apar cand un perus este racit?

2 răspunsuri:
| catana09_5004 a răspuns:

Simptomele aceste boli sunt o respiratie foarte greoaie, stranut, conjunctivita, penele stau zbarlite, diaree, lipsa de pofta de mancare. Sper ca te.am ajutathappy

| Deeutza27 a răspuns:

Stiu o boala care se numeste Psitacoza (fegra papagalilor) Simptomele aceste boli sunt :o respiratie greoaie, stranut, penele sunt zbarlite, lipsa de pofta de mancare. Cred ca atat... Eu am citit despre papagali tongue