| anonim_4396 a întrebat:

Solicit ajutorul unor/unei persoane care ar dorii să mă ajute la popularizarea unui forum de diverse lucruri... am făcut eu tot ce trebuie de început(design, creeat categorii și câteva mesaje)... dar aș avea nevoie de cineva cu care să mă consult, și sper să fac ceva din forumul meu (nostru). Vă rog cine este interesat sau dorește mai multe detalii, să-mi dea PM!

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Forumurile sunt asa 90..sau 2000? oricum suntem in 2012 - daca nu e ceva specializat nu are nici un sens.

| anonim_4396 explică (pentru DimLight):

Ce vrei să zici? E făcut în 2012. De ce? Normal că nu e ceva specializat! Ce, vrei să cumpăr și domeniu și tot, acum de la început când nu a nici 10 membri? Nu crezi că ar fi o pierdere de timp și bani?

| DimLight a răspuns (pentru anonim_4396):

Zic doar ca e o pierdere de timp sa faci forumul. dar cred ca trebuie sa existe si momentul asta in viata cand faci ceva nou chiar daca nu te ajuta la mai nimic.

| anonim_4396 explică (pentru DimLight):

Crezi tu? Fac ce vreau cu timpul meu! Sunt la început.

| keyzor a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu cu postari etc... despre ce forum este vorba?, link ceva?
Nu am putut sa-ti trimit mesaj privat

| anonim_4396 explică (pentru keyzor):

Nu am putut să postez un link fiindcă ar fi fost considerat spam. Este vorba de un forum cu Entertainment, Tutoriale, Utilități și alte lucruri... poate mai adăugăm ceva sau mai schimbăm... forumul se numește Free Stuff (poate il voi modifica).Îți voi trimite mesaj privat cu ID-ul meu de messenger!