| AdutZza_3928 a întrebat:

Daca stiti(si cine a avut pisica birmaneza)cat costa un vaccin la pisica birmaneza, deparazitare,(adica si cate vaccinuri trebuie sa-i fac),,, ma rog...cat costa un vaccin si o deparazitare!?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cativa zeci de lei in functie de clinica la care mergi

| yasmin1407 a răspuns:

Pei nu conteaza asa mult daca pisica e brimaneza, se fac 3 vaccinuri ele costa cam 80 de roni, iar deparazitarea e in jur de 15 roni in functie de greutatea pisicii, ce iti pot spune pretul variaza de la cabinet la cabinet, dar aceste vaccinuri se fac in fiecare anbig grin