| denymar a întrebat:

Stiti cumva in cat august s-ar pune in vanzare biletele pentru Rammstein? Da, vine in vara asta si as vrea sa merg...Si biletele se pun in vanzare pe site-ul lor?

Răspuns Câştigător
| Michaelis a răspuns:

Cum vine? Unde? Daca imi zici pot cauta sa vad cand se pun in vanzare.

| denymar explică (pentru Michaelis):

Vine vara asta dar nu stiu unde.Vine in August... :d

| Michaelis a răspuns (pentru denymar):

Nu gasesc pe niciun site, unde se pot cumpara doar daca te mai interesezi in ce oras va fi, atunci va fi mai usor sa-l caut.

| denymar explică (pentru Michaelis):

In primul rand, nu cred sigur ca Rammstein vine deoarece pe site-ul lor ei zic ca o sa InCeRcE sa vina...Dar daca ar venii, ar canta pe Cluj-Arena in August...Informatii mai multe poti sa le gasesti pe site-ul lor www.rammstein.ro.