| Hikari a întrebat:

SUNT DISPERATA!
Am observat acum, cand catelul meu s-a trezit ca are fata umflata si niste pete rosii pe burta si se cam scarpina. Ce are? Alergie? Poate sa pateasca ceva peste noapte? Imi este foarte frica! Lamuritima va rog!

4 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Poate are vreo alergie, s-a intoxicat de la ceva, sau s-a imbolnavit.
Pana mergi cu el la veterinar, ar fi bine sa te feresti putin ca nu ucmva sa aiba ceva care se poate transmite si la tine.
Iar maine la prima ora la veterinar neaparatwinking
Sper sa nu aiba ceva grav, succes!

| filaret03 a răspuns:

Nu stiu exact ce are dar maine dimineata la prima ora du-te cu el la veterinar!

| Oana92 a răspuns:

Urgent cu el la doctor! Mai rar sa aiba alergie, mai degraba vreo boala. Ai grija, unele boli se transmit si la om. Mergi cu el la veterinar cat mai repede! Sper sa se faca binesad

| Anna2703 a răspuns:

Cainele meu a avut exact acelasi lucru, al meu avea raie se pare si nu stiu de unde a luat-o, dar cu niste tratamente s-a vindecat repede.Din fericire nu s-a transmis la nimeni boala lui. Sper sa nu fie vorba despre acelasi lucru si la cainele tau dar du-l la veterinar sau cheama veterinarul acasa urgent!