| Emmma5566 a întrebat:

Buna TPU! va rog sa îmi spuneti și mie niște idei de jocuri de jucat cu prietenii ca vrem sa comandam de pe internet mai multe jocuri de masa și de societate. pe lângă monopoly și de sstea cunoscute mai știți cv interesant? și de astea mai juicy 15+/18+ da sa nu fie cu niște denumiri de astea f necunoscute. (de ex era alias târziu in noapte și de astea) adică vrem cv mai dirty mind da pe care sa l înțelegem totusi

4 răspunsuri:
| Cosmin_Bazon_1990 a răspuns:

Azul, Insula Interzisa, Nume de cod:duet, Wonders, Citadele, Catan

| Stefantar a răspuns:

Exploding Kittens, Catan, Cards against Humanity, Codenames, Ticket to Ride, Dixit

| HelpingHands a răspuns:

Răspunsul meu ar putea sa te dezamăgească, dar interesează-te de Inside Hero. Pare ceva ce te provoacă la reflecție, la discuții profunde și aprinse în legătură cu convingerile voastre cele mai înrădăcinate. Știu ca ai spus dirty mind... Dar jocul asta e bun dacă vrei sa aprinzi discuții și sa înveți ceva.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu iti las site-ul de unde mi-am cumparat niste jocuri. Sunt interesante si nu o sa va plictisiti de ele: https://www.gardianul.ro/cadouri/jocuri-de-societate/
Sper ca am reusit sa te ajut.