| J7anine a întrebat:

Ce jocuri de societate va plac? monopoly n-am jucat, dar risk sau carcassone imi plac. stiti vreun magazin de unde sa pot cumpara ceva de genul asta?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cand mai merg la cate un party sau o intrevedere, jucam mult mima, pe langa jocuri de carti. E interactiva, te pune sa gandesti sau te amuza. Si merge si intr-un cadru mai serios, cu subiecte pe masura, si intr-unul mai." dupa alcool".

Bula
| Bula a răspuns:

- Cartile. Cu cartile "americane" am vazut peste 10 jocuri jucate.
- Remy.
- Domino.
- Sah.
- Go.
- Tiramishu.
/etc.
Toate dezvolta mintea, logica omului, intr-o masura mai mica sau mai mare.

| selef a răspuns:

Iti recomand Activity, dar nu stiu de unde poti gasi. Incearca la librarii sau in supermarketurii.

| leluc a răspuns:

Eu am cumparat Risk din Carrefour, dar am vazut si la Diverta. Mai joc Rummy si table

| pisika a răspuns:

Cauta in hypermarket-uri sau librarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc la cutia.ro