| unul1 a întrebat:

Cum vi se pare ideea de cafenea cu jocuri de societate (board games)? Ati merge intr-un asemenea loc sa va jucati cu prietenii ceva joc ( monopoly, killer te acuz, remi, colonistii din catan si astfel de jocuri mai mult sau mai putin cunoscute ) si sa beti un ceai, o cafea, un suc etc?

1 răspuns:
| szornyi a răspuns:

Mie mi sa pare ok. in loc sa te bagi cu ochii in pc. la un internet coffee mai bine joci niste jocuri cu prieteni mult mai frumoase tongue