| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Voi avea un motanel si nu stiu ce nume sa ii pun.Ma puteti ajuta? Dar nu vreau nume lungi ca de exemplu Ramon etc. Dar nici foarte scurte cum ar fi tom.

Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Zurry. oxy, suzy, micky. miki, mike, chili, charlie. teddy, minni, Frenk, albii, pufy. chuchy, monster, cake, doggy. shaggy, shue, yoono, joly, kolii, honey, arii, annet. xena, pedy, loly, harry. roby. zack. cody, baby, bambilicii, cora. huss, ugly, pretttpy, katty, betty, eemmy, zury, donald. hacky. runny. diiner. bombilici.

Sunt multe dar trebuie sa ai imaginatie. Lasa`ti imaginatia sa te coplesasca.love struck Bafta.:* Fundoii?; o3
:X:X:X

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i "Finny" happy sau "Sevastopol" sau "Arpi" happy, Tom e prea comun ca sa ii pui, asa ca alege ceva special pentru el, pentru ca nu vrei ca motanelul tau sa aiba un nume comun pentru ca el va fi special, si oricum e inspirat din desenele animate Tom si Jerry, si daca desenele alea se numeau Ionel si Jerry nu cred ca l-ai fi numit Ionel, nu e cazul sa te iei dupa desenele animate, si daca aveai o ratusca nu cred ca ii puneai numele Donald, happy si sa nu uitam ca Donald Duck a fost interzis in unele tari pentru ca nu purta pantaloni happy

| DiaVp a răspuns:

Puffy,Zurry,Riki

Emma,Aby,Katy

| lungudragos a răspuns:

Jake, Jim, Mickey, Tzoc, Sammy, Banu. Vezi si tu pe google.big grin

| anutza2856 a răspuns:

Tanu! E la mijloc laughing

| SecrieruConstanta1999 a răspuns:

Robin,Botofey ori Puffy

| clawdytza a răspuns:

Bitter....si il alinti bitty.(e turcesc).

| Sika1995 a răspuns:

Tom e bine? e cel mai uzual nume. oricum intrebarea este putin cam ''tampita'' fara suparare chiar cand postezi intrebarea iti arata niste termeni citeste'itongue

| TeodoraLikeMe a răspuns:

Tomitalaughing