| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU voi ce preferati, o pisica tigrata sau o pisicuta portocalie? De ce?

15 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Http://1.bp.blogspot.com/....../daisy.jpg

°tigrată+portocalie°
Vrei mai mult de-atât?

| fuzzer a răspuns:

una tigrata, ii mai exotica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tigrata pentru ca ii da mult stil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tigrata deoarece ii da mai mult stil.

| DenissaRoxana a răspuns:

Portocalie :-p de fapt, imi plac toate culorile. Important pisica sa fie..nu conteaza rasa sau coloarea, ca la fel ma iubeste!

| Gatsby a răspuns:

Eu prefer tot felul de pisici! albe, negre, rosii, albastre... nu conteaza! toate pisicile au sufletele dornice sa dea si sa primeasca afectiune si chiar nu cred ca aspectul lor conteaza. eu am o pisica urata ca padurea! e neagra si foarte mareeeee. crezi ca imi pasa# deloc! o iubesc la nebunie asa cum e ea, si si ea ma iubeste pe mine. stiu asta pentru ca mereu vine si sta lipita langa mine si doarme. si cand o mangai pe cap, toarce mai ceva ca fuiorul! nu cred ca ar trebui sa existe preferinte cand e vorba de un suflet! toate animalele si toti oamenii de pe planeta asta si de pe toate celelalte sunt frumosi in felul lor. Exceptie cand se lasa distrusi de cauzele naturale in loc sa le combata!

| Gatsby a răspuns:

Eu prefer tot felul de pisici! albe, negre, rosii, albastre... nu conteaza! toate pisicile au sufletele dornice sa dea si sa primeasca afectiune

| DeshiBebe a răspuns:

Mai astept raspunsurilaughing

| DeshiBebe a răspuns:

Nu stiu de ce eu sunt de alta parere in privinta pisicii tigrate dar mai astept raspunsuri pana ma decid cui sa ii dau funda.

| DeshiBebe a răspuns:

Totusi inca nu ma pot decide, majoritatea sunteti cu tigrate si na.

| didiii901 a răspuns:

Tigrata ca e mai draguta, dat poti sa alegi un porocalia ca sa fie mai speciala, sunt mai putine pisici porocalii

| MariaMikaelson a răspuns:

Tigrata poate fi si tigrul bengalez adica tigrat dar gri este frumos.dar as alege tot tigrata deoarece are cateva culori in plus deci pentru mine tigrata ramanelaughing

| NoSound16 a răspuns:

Tigrata clar e mai frumoasa decat una portocalie

| Ciufulitul a răspuns:

Una portocalie deoarece mi se par mai frumoase PS. nu am pisica

| Alexandra00009 a răspuns:

Eu prefer o pisica tigrata, deoarece sunt mai drăguțe și urăsc culoarea portocaliu.