| Andreii002 a întrebat:

Am o pisica tigrata si are o coasta rupta, cum o pot ajuta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

De urgenta la veterinar, poate sa moara, cum sa stai cu ea de 2 luni asa? nu ti-e mila ca sufera, ca o doare?
Nu mai pune intrebari pe TPU, doar tu o poti sa o ajuti, mergand cu ea de urgenta la veterinar, altfel sincer nu ai, daca aveai te ajutam cu placere, cred ca imi este mila mai mult de pisica decat iti este mila tie de ea...

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medicul veterinar.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Nu pierde timpul, du-te urgent la veterinar

| Andreii002 explică (pentru XxTerrorxX2):

Este deja tarziu...O are rupta si este umflata rau.O are rupta de 2 luni.

| Andreii002 explică (pentru XxTerrorxX2):

Este deja tarziu....Este umflata rau si o are rupta de 2 luni.

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru Andreii002):

Scuze ca sunt asa dur dar... Game over
Si eu am facut asa, am ingrijit-o cat am putut dar fără operatie nu s-a putut, ca ii atingea organele si nu mai stii ce stricăciuni ii facea

| JaneTheKiller a răspuns:

Nu mai sta pe internet sa pierzi timpul si du te cu pisica la veterinar e.e