| Sasha_Monica_1995 a întrebat:

vreau sa adopt si eu o pisica de pe net,vreau sa stiu si eu daca vine cineva sa ti-o aduca acasa sau merg eu dupa ia, si ce trebuie sa fac ca sa mi-o dea? Ajutati-ma va rog! Vreau sa-mi dea un sfat cei care au mai adoptat de pe net! FUNDA!:*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde o adopti, in mod norma nu ti o aduce nimeni acasa ca nu e un obiect sa il transporte curierul

| frostxtq a răspuns:

Mergi dupa ea, nu ti-o aduce nimeni acasa. Am adoptat eu vreo 3, insa nu am avut noroc cu niciuna. Depinde in ce mediu creste.
De aceea prefer cainele.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Pai o sa obtii un numar de telefon, ai sa vorbesti si trebuie sa te duci tu dupa ea.

| Trixy65 a răspuns:

Eu am comandat de pe Olx un Yorkie Terrier Toy si a venit cu un autocar (autobuz).