| ElenaTiby a întrebat:

imi place foarte mult o pisica care este adoptat dar nu unde stau eu in Buzau ci in Bucuresti
si problema e ca nu vine de acolo sa -ti aduca pisica personat ci trebuie sa te duci tu si parintii mei nu stiu sa mearga pe acolo nu conosc foarte mult locurile si nu stiu cum sa o iau. deoarece e putin dificil
va rog pareri cum as putea sa o iau de acolo fundoi

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Spune-mi de unde trebuie s-o iei si te invat drumul de la gara pana acolo happy

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Probabil magazinul de adoptii sau unde le tine ei.

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Ai zis ca imi explici deci?

| IMC90 a răspuns (pentru ElenaTiby):

In Bucuresti sunt n adaposturi si magazine de adoptie, am nevoie de un nume :p

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Dar sunt chiar asa de multe. am sunat si eu si m-am interesat a zis doar ca mai este valabil anuntul dar mai mult de atat nu mi -a explicat intelegi
chiar nu stiu parintii mei au mai fost in Bucuresti dar cu interese de sanatate nu asa ca vor sa ia ceva de acolo si in cazul asta iti dai seama ca stiu doar ca orasul este mare in rest nu stiu mai nimica.sad este tinuta la un adapost de animale atata stiu dar nu stiu denumirea lui daca nu te superi tu de unde esti de sti atatea despre el? happy totusi imi poti lasa adresa ta de mess..sau sa-mi explici asa toate adaposturile si gata..nustiu ce sa zic

| IMC90 a răspuns (pentru ElenaTiby):

Nici eu nu stiu toate adapostruile, pentru ca sunt multe. Am sperat ca poti sa-mi dai macar un nume de strada, ca sa stiu sa te invat cum ajungi de la gara pana acolo.

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Dar tu de unde esti?

| IMC90 a răspuns (pentru ElenaTiby):

Din Bucuresti

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Crezi ca este complicat pe acolo?
cati ani ai? ai o adresa de mess?

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Te lasa in tren cu animale bine-inteles daca sunt inchise in ceva?
vezi? sunt multe lucruri complicate acolo.oh go onsad

| IMC90 a răspuns (pentru ElenaTiby):

Eu am vazut in tren si persoane care transportau gaini laughing Da si tu un telefon la CFR si intreaba, intra pe siteul lor si sigur gasesti acolo contact.

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Deci ai de gand sa-mi dai id tau de mess? raspunde si tu mai repede dca poti

| IMC90 a răspuns (pentru ElenaTiby):

Scrie-mi tot ce vrei sa stii pe privat (mail TPU)

| ElenaTiby explică (pentru IMC90):

Mda in fine.