| EmiliaVasile1801 a întrebat:

Bună, TPU. Vreau să îmi deschid o pagină de Facebook pe care să vând lucruri făcute de mine (jucării croșetate), însă nu știu cum aș putea să îmi mai promovez magazinul. Aveți sfaturi?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pagina e gata deschisă, e funcțională?

| Simpatic a răspuns:

Nu e mai simplu sa deschizi cont pe olx.ro si sa pui acolo ce faci, iar cand unele dintre ele necesita promovare sa platesti 5-7 euro si sa reactualizezi anunturile/anuntul. Pe un anunt poti pune o descriere lunga si frumoasa si pune 10 poze parca, deci se poate.
Este desigur si Facebook o ideea mai ales ca intr-o prima faza e gratuita, dar e mai dificil acolo sa aduci clientela...