| monymary a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un aparat performant,ati putea sa-mi si mie niste sugestii in privinta firmelor, care vi se pare mai buna, poate si niste site-uri(vreau ca pozele pe care le face sa fie foarte clare )multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

Firme bune sunt :Canon (e foarte bun); Nikon Coolpix; ...astea stiu eu cele mai bune care le au prieteni de ai mei, si eu am Nikon Coolpix, insa depinde sa fie cu obiectiv astfel iti poti schimba obiectivul si iasa super poza.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Noi am inteles ca vrei un aparat de fotografiat, dar era mai bine sa specifici tu ce fel de aparat vrei...

| JASMYNA88 a răspuns:

Canon! am unul cu camera de 14 megapixeli si filmeaza hd. e micut, colorat si foarte foarte frumoase pozele pe care le scoate. e undeva la 450 de lei.

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Ti-as recomanda un Nikon cu touchscreen e foarte performant si pe intuneric ( pesteri, seara)pozele ies excelent si foarte clar.