| Heart2014 a întrebat:

Buna,TPU! Am primit cateva poze prin mail,insa atunci cand maresti pozele,nu se vad clar. M-am gandit ca poate este problema cu rezolutia monitorului meu. Stiti cumva cum as putea face ca pozele sa fie clare chiar si atunci cand folosesc zoom? Nu de alta, dar sunt facute cu un aparat performant care a costat destul de mult si mi-e greu sa cred ca problema ar veni de la el.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este de la el.Nu a stiut sa aleaga rezolutia cand a facut pozele.Mai bine le facea cu unul mai putin performant.Mai simplu, adica. Poate se descurca mai usor.

| lpavel a răspuns:

Eu zic ca te inseli, problema vine de la el ca nu a facut poza in format mare sau hd, l-a facut in format mic si normal atunci cand maresti se vede in ceata! Asta e nu ai ce sa faci!
Bafta!