| yourcrys a întrebat:

Buna TPU vreau sa va cer si eu parera in legatură cu un animalut de companie. Vreau sa imi cumpar un hamster dar nu de ala pitic(este prea mic si fragil) unul cam ca ala sirian, doar ca vreau sa fiem mai jucauş, o rasa mai jucauşa, am avut unul de culoare gri dar a murit(era foarte jucaus.Ms all pentru ajutor.Promit celui ce imi va da un raspuns corect |= |_| |\| |) | T Z /\ ^_^

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Mai bine iti iei un purcelush de Guineea! Sunt ff draguti...

| yourcrys explică:

Da...am avut dar nu prea imi plac...eu vreau sa fac multe filmulete cu ei prin rotita prin runner ball si porcusori de guineea sunt cam lenesi si mari.

| frumuselu90 a răspuns:

E pai ia-ti un ogar atunci laughing u vrei sa il faci atlet...